Współpraca

Marki z którymi współpracujemy:


DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI?

Reklamodawca poprzez obecność na naszym blogu zyskuje przede wszystkim dostęp do wyselekcjonowanej grupy odbiorców dla których dobry styl jest bliskim i ważnym tematem. W większości są to osoby mające szeroko pojęty „dobry gust” i są to osoby skłonne do częstych zakupów. To grupa wyjątkowo trudna do zdobycia w innych mediach czy serwisach. U mnie jest tematem podstawowym.

Czytelnicy naszego bloga, w wielu przypadkach to także liderzy opinii w swoim środowisku, zatem zasięg bloga jest znacznie szerszy niż wynika to z bezpośrednich statystyk.

 

OGÓLNE ZASADY

Podejmujemy się promocji produktów/usług/miejsc, które:
– są dobrej jakości,
– uważamy za godne polecenia,
– sami z nich korzystamy lub chętnie byśmy korzystali,
– są bliskie tematyce bloga lub prywatnymi zainteresowaniami.

Wszystkie teksty na naszym blogu są w pełni autorskie, również te komercyjne. Nie stosujemy przedruków z materiałów promocyjnych. Piszemy zarówno o zaletach, jak i wadach produktów/usług – na tym polega siła blogów. Cenimy sobie kreatywne kampanie, które niosą ze sobą ciekawy materiał dla czytelników, a nie tylko wynagrodzenie dla nas. Sami zawsze przedstawiamy kilka autorskich pomysłów na każdą kampanię.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY NA ZASADACH KOMERCYJNYCH (PŁATNYCH):

– konkursy,
– relacje,
– recenzje,
– wywiady sponsorowane,
– banery,
– udział w kampaniach reklamowych,
– prezentacje i mini wykłady,
– wspólne kolekcje,
– ambasador marki/produktu,
– konsulting dla marek,

i wiele innych.

 KOSZT KAMPANII

Każda kampania wyceniana jest indywidualnie w zależności od zakresu prac i przewidzianych aktywności (ilość wpisów, format itp.). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy.

Wystawiamy faktury VAT.

KONKURSY

Każdy lubi dostawać nagrody i konkursy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to dobry pomysł na promocję marki, produktu, usługi, miejsca. Konkurs może być połączony z tekstem będącym recenzją danego produktu/usługi. Jesteśmy zwolennikami kreatywnych zadań konkursowych dopasowanych zarówno do produktu, jak i bloga i jego czytelników.

RELACJE

Chcesz pokazać ciekawy sklep, fabrykę, usługę, nowy produkt? Organizujesz event promocyjny lub konferencję prasową? Autorska relacja i materiał fotograficzny przybliża czytelnikom dany produkt/usługę.

RECENZJE

Chcesz poznać moją opinię na temat produktu lub usługi? Jesteś otwarty na rzeczową recenzję i ciekawą dyskusję z czytelnikami bloga?  Taki tekst może się znaleźć na moim blogu.

AMBASADOR MARKI/PRODUKTU

Współpraca długoterminowa, w której możemy się podjąć roli ambasadora marki/produktu.